Logo for Parsclick

لاراول اسپارک

دوستانی که داخل ایران هستند و دوست دارند از لاراول اسپارک استفاده کنند و دوستانی که میخواهند به این دوستان کمک کنند توجه کنند:

ما به کمک هم می تونیم به هر اندازه ای که دلمون بخواد از این سرویس استفاده کنیم. این سرویس 299$ هست برای دسترسی بدون محدودیت. فقط کافی هست که رمز Token رو داشته باشید. پس اگر نفری ۱۰ دلار یا کمتر هم بگذاریم ۳۰ نفری میتونیم این کار رو انجام بدیم.

من به شخصه میتونم این کار رو انجام بدم اگر مبلغی که همه با هم پرداخت می کنیم بشه ۲۹۹ دلار. تا الآن ۱۰ دلار کمک شده پس اگر مایل به کمک هستید به صفحه کمک به ما بروید و مبلغ رو پرداخت کنید. رمز به ایمیل آدرسی که با آن مبلغ رو پرداخت کردید فرستاده خواهد شد به شرطی که مبلغ به ۲۹۹ دلار برسه. نگران نباشید اگر هم به ۲۹۹ دلار نرسید ما بعد از ۳۰ روز بقیه مبلغ رو خواهیم داد که بتونیم از این سرویس استفاده کنیم.

پس هر طوری شده می تونید روی این کار سرمایه گذاری کنید:

دنبال نویسنده می گردیم

دنبال چند نویسنده برای سایت و صفحه فیسبوک میگردم. کسانی که میتوانند اخبار تکنولوژی و کامپیوتر رو پیدا کنند، یا ترجمه کنند، یا مطالب قشنگی رو برای این صفحه آپلود کنند یک چیزی مثل صفحه دانستنی های کامپیوتر یا مطالب کامپیوتر. مقالات شما با اسم شما برای صفحات مقالات توسط دوستان دیده خواهند شد،

کی میتونه برای ما تبلیغ کنه؟

از دوستانی که دوست دارند به ما و هموطنان کمک کنند و اول از کانال یوتیوب ما و بعد از صفحه فیسبوک ما تبلیغ کنند و همه رو آگاه کنند، دعوت میکنم به ما ایمیل بدهند. ما این دوستان را به عنوان تبلیغ کننده در فیسبوک ثبت نام خواهیم کرد.