Logo for Parsclick
توجه: سایت برای مدت چند روز از تاریخ ۱۸ نوامبر از کار خواهد افتاد...

منابع جاوااسکریپت

  میلاد جعفری میلاد جعفری
  April 2, 2016 at 12:55 PM
  ۱۴ فروردین، ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵

جاوااسکریبپ از جمله زبان های های برنامه نویسی می باشد نقش زیادی در پویایی صفحات وب را داشته و ترکیب این زبان برنامه نویسی با HTML و CSS به شما امکان داشتن صفحات پویا و زیبا را خواهد داد.از جمله ویژگی های خوب این زبان گسترش پذیری این زبان می باشد.د ای مقاله قصد داریم برخی از کتابخانه های جدید جاوا اسکریپت را برایتان معرفی کنیم.

List.js

List.js

یک کتابخانه بسیار جذاب برای ساخت جداول و لیست ها.از جمله امکانات این کتابخانه به جستجوی ajax و امکان دسته بندی نتایج و قابلیت شخصی سازی این کتابخانه.

http://www.listjs.com/

Superplaceholder

Superplaceholder

این کتابخانه کم حجم و صد البته زیبا ویژگی جالبی را به فیلدهای ورودی شما اضافه خواهد کرد.این کتابخانه به شما این امکان را خواهد داد که متن پیش فرض (متن نگه دارنده) و یا placeholder های فیلدهای وردی شما را به صورت انیمیشنی تایپ کرن درست کنید.

https://github.com/chinchang/superplaceholder.js

Descartes

Descartes

اگر به دنبال تغییر پویای صفحه ساخته شده هستید به این کتابخانه سر بزنید.این کتابخانه با استفاده ازSASS و LESS صفحات جذابی را برای بینندگان خود بسازید.

https://github.com/jonhmchan/descartes

Bricks.js

Bricks.js

اگر به دنبال ساخت یک صحفاتی هستید که در آن برخی از اجزای صفحه از ویژگی masonry layout پشتیبانی می کنند یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت راحتر چنین عناصری استفاده از ای کتابخانه می باشد این کتابخانه بسیار کم حجم در عین حال با قابلیت شخصی سازی بالا می باشد.

https://github.com/callmecavs/bricks.js

Sticky Elements

Sticky Elements

شاید بحث ساختن صفحات landing page یک از مشکلات شما باشد.در واقع متقاعد کردن بازدید کنند برای استفاده از محصولات شما یکی از مواردی است که نسبت مستقیمی با زیبا سازی و در عین حال جذاب سازی صفحات شما دارد.این کتابخانه به المان های مورد نظر شما در صفحه حالت چسبنده می دهد یعنی با رفتن موس به سمت آن عنصر خود آن عنصر هم به سمت موس حرکت می کند و این موضوع می تواند به جذابیت صفحه وب شما بی افزاید.

https://github.com/iamvdo/stickyElements

Enhance.js

Enhance.js

یک کتابخانه خوب برای کار با تصاویر موجود در صفحه.این کتابخانه علاوه بر سبک بودن از تبلت ها و گوشی های هوشمند نیز پشتیبانی می کند این متابخانه خود از Velocity.jsقدرت گرفته است.

https://github.com/ROUND/enhance.js

Particles

Particles

برای ساخت پس زمینه جذاب و پویا یکی از انتخاب های شما استفاده از این کتابخانه خواهد بود این کتابخانه دارای قابلیت شخصی سازی بالا و درعین حال سبک بودن می باشد.

http://vincentgarreau.com/particles.js/