Logo for Parsclick
توجه: سایت برای مدت چند روز از تاریخ ۱۸ نوامبر از کار خواهد افتاد...

منابع جی کوئری

  میلاد جعفری میلاد جعفری
  February 8, 2016 at 2:59 PM
  ۱۹ بهمن، ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۹

جِی‌کوئری یک کتابخانه جاوااسکریپت می باشد که بر روی اکثر مرور گر های امروز پشتیبانی می شود. که برای ساده سازیِ نوشتنِ اسکریپ‌هایِ سمت کاربر ، طراحی شده و امروزه جزو محبوب‌ترین کتابخانه های جاوااسکریپتِ می باشد.این کتابخانه از سال ۲۰۰۶ عرضه شده و همن اکنون در نسخه ۲.۸۲ خود به سر می برد.در این پست قصد داریم چند پلاگین جدید برای جی کوئری معرفی کنیم.

LobiPanel

LobiPanel

با استفاده این پلاگین در کنار بوت استرپ پنل تنظیمات برای باکس های متن خود ایجاد کنید از جمله امکاناتی که می توانید برای این پنل ها د نظر بگیرید:تغییر ابعاد و بارگذاری دوباره و جابه جا کردن باکس متن است.

Section Scroll

Section Scroll

اگر به دنبال ساخت قالب ها یا برگه های تک صفحه ای هستیدیا landing page با استفاده از این پلاگین می توانید یک اسکرول زیبا و کارآمد با قابلیت تعریف صفحاات را داشته باشید.

CharacterCounter

CharacterCounter

این پلاگین برای نشان دادن تعداد کارکتر های تایپ شد در یک فیلد استفاده میشه و البته بهترین ویژگی این پلاگین قابلیت تعریف تعداد حداکثرر کارکتر مجاز برای وارد کردن در فیلد می باشد.این پلاگین ساده دارای امکان شخصی سازی رنگ ها و همینطور تعیین حداکثر تعداد کارکتر ها.

jQuery Progress Bar

jQuery Progress Bar

با استفاده از این پلاگین و بوت استرپ می توانید درصد پر شدن فیلدهای صفحه را به کار بر به صورت نوار پیشرفت نشان دهید.شما می توانید این نوار پیشرفت را پایین یا بالای صفحه خود قرار بدهید.

Form Validator for Bootstrap

Form Validator for Bootstrap

پلاگینی برای اعتبار سنجی فیلدهای پر شده توسط کاربر با استفاده بوت استرپ.

Full Screen Navigation

Full Screen Navigation

اگر می خواید یک Navigation تمام صفحه برای سایت خودتان طراحی کنید.این کتابخانه بهرتین گزینه می باشد.این کتابخانه را می توانید با استفاده ازCSSشخصی سازی کنید. و همچنین 5 الگوی اصلی برای ساخت منو وجود دارد.

PersianWebToolkit

PersianWebToolkit

کتابخانه‌های مفیدی مانند Datepicker و تاریخ شمسی از امکانات این پلاگین است که توسط رضا بابک خانی پشتیبانی میشود.

FakeLoader.js

FakeLoader.js

با استفاده ازاین پلاگین می توانید در هنگامبارگذاری صفحه به کاربرتصویر دلخواه را تا بارگذاری کامل صفحه نمایش داد.

Lazy Load XT

Lazy Load XT

همانطور که از اسم آن برمی‌آید، کتابخانه‌ایی برای لود کردن عکس یا انواع مدیا بعد از اسکرول کاربر به محل مدیا است که اصطلاحا به آن بار گذاری مرحله به مرحله گفته میشود. این کتابخانه برخلاف نمونه‌های مشابه، کتابخانه جامع ای محسوب میشود.