Logo for Parsclick
توجه: سایت برای مدت چند روز از تاریخ ۱۸ نوامبر از کار خواهد افتاد...

چند کتابخانه های جدید CSS

  میلاد جعفری میلاد جعفری
  February 1, 2016 at 10:48 AM
  ۱۲ بهمن، ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۸

استفاده از فریمورک ها و کتابخانه سبب افزایش سرعت کار ما می شود.به خصوص این که با استفاده از این کتابخانه ها و فریمورک ها هزینه تمام شده یک پروژه(برای هر ساعت کار) برای شما کاهش پیدا می کنه و شما با یک فراخوانی چندین خط کد از پیش نوشته شده را آماده اجرا می کنید.در دنیای github شما می توانید تعداد زیادی کتابخانه و فریمورک برای زبان های مختلف پیدا کنید.این بار قصد داریم با استفاده از این سایت سودمند چند کتابخانه از CSS به شما معرفی کنیم.

CSSnext

با استفاده از این کتابخانه شما به آخرین تغییرات مربوط به syntax سی اس اس دسترسی دارید و این کتابخانه تا حدودی سریع تر از LESS می باشد.

 CSSnext

PreCSS

دوست دارید در اسناد CSS خودتون از کد های SASS ساتفاده کنید.با استفاده از این کتابخانه به راحتی می توانید این کار رو انجام بدین.و تمام مواردی که در فایل های SASS دارید رو در CSS خودتون بگنجانید.

 PreCSS

Short

با استفاده از این کتابخانه شما دستورات css را خلاصه می کنید.به تصویر پایین دقت کنید.

 Short

CSSNano

آیا می خواین کد های css شما minifier یا همان خلاصه سازی بشه؟ یکی از روش های استفاده از این کتابخانه هست.این کتابخانه به راحتی تمام transforms و کدهای دیگری که در css خودتون دارید رو خلاصه سازی می کنه و به شما تحویل میده.همانطور که اطلاع دارید minifier تاثیر زیادی در سرعت بارگذاری صفحه داره.

 CSSNano

LostCSS

یکی از جذابیت های وب سایت های امروزی بحث Grid هاست.شما با استفاده از این کتباخانه به راحتی می توانید فراخوانی calc() در توابع CSS خودتون این Grid رو فراخوانی کنید.این کتابخانه از قابلیت شخصی سازی بالای برخوردار می باشد.

 LostCSS